Jonavos rajone įsteigta uždaroji akcinė bendrovė „Arstonas“ nuo pat įsikūrimo pradžios pasižymi kokybiškais savo dirbiniais iš akmens. Įmonėje dirba kvalifikuoti darbuotojai, turintys ilgametę patirtį akmens apdirbimo srityje.

Dirbdami visoje Lietuvoje savo klientams siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį, taikome lanksčias nuolaidas, gaminiams ir darbams suteikiame garantiją. Profesionalūs darbuotojai, atsakingas požiūris į atliekamą darbą, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui bei laiko patikrinti partnerystės ryšiai leidžia įmonei laiku ir kokybiškai įgyvendinti kiekvieną užsakymą.

Gamykloje, įsikūrusioje Praulių kaime, Jonavos r., įrengta moderni automatizuota akmens apdirbimo įranga, leidžianti atlikti įvairaus sudėtingumo užsakymus iš granito, kuris yra importuojamas iš Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Indijos, Afrikos bei Karelijos. Atsižvelgdami į kliento poreikius, galime pagaminti norimo dizaino paminklus arba pasiūlyti jau pagamintų paminklų pasirinkimą.

Maloniai kviečiame apsilankyti įmonės gamykloje arba filialuose Jonavoje bei Kaišiadoryse. Kompetentingi konsultantai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir galimybes, suteiks išsamią informaciją apie produktus ir paslaugas, patars, padės rasti geriausią sprendimą, pateisinantį Jūsų lūkesčius.

Taip pat maloniai kviečiame bendradarbiauti architektus, skulptorius, dizainerius ir kitas įmones, dirbančias akmens apdirbimo srityje.

Įgyvendinkime idėjas kartu!

Apie mus

Kodėl verta rinktis mus?

Teikiame aukštos kokybės akmens apdirbimo paslaugas ir siūlome platų natūralaus akmens spalvų ir atspalvių paletes. Siūlome kapaviečių kūrimo paslaugas nuo projektavimo iki montavimo, kad padėtume sukurti išskirtinį ir tinkamą atminimui monumentą. Mūsų gamybos paminklai išlaiko savo išvaizdą ir nekeičia spalvos, todėl ilgainiui atrodys estetinės išvaizdos. Mes pasiryžę užtikrinti, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas mūsų paslaugomis ir gaminiais bei siekiame užtikrinti gerą bendravimą su kiekvienu klientu.

Mūsų misija

Mūsų įmonės vizija yra tapti lyderiu akmens apdirbimo ir paminklų gamybos srityje, teikiant aukščiausios kokybės paslaugas ir produktus, kurie atitinka kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius. Mes siekiame nuolat tobulinti savo paslaugas ir technologijas, kad būtume pripažinti kaip patikimas, profesionalus ir inovatyvus partneris, padedantis kurti reikšmingus ir ilgaamžius paminklus.

Adresas
Dvaro g. 9, Praulių k., Šilų sen. Jonavos raj.
Kontaktai
arstonas@gmail.com
+370 670 19774
UAB ARSTONAS